Hakkımızda

Pandemi döneminde geçici olarak paket servis hizmetiyle devam ediyoruz. Aynı sofrada buluşacağımız günlerin yakın olduğu ümidiyle kendimizi anlattığımız metnimizi aynen koruduk.

Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii’nden Boğaz’a kadar uzanan geniş yelpazenin lezzetiyle, damak lezzetini buluşturmak için KARAKÖYÜM’de sizlerleyiz.

Manzaramız; kenti farklı bir bakış açısından izleyenlere, onu yeniden keşfetme şansı tanıyor. Önünden sürekli geçip gittiğimiz, baktığımız ama görmediğimiz, göremediğimiz mekanlarla ilgili sorular sorduruyor. Biz de yemeklerimizi aynı sorgulamayla, aynı dikkat ve özenle seçip sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ocakta pişen her yemeğe, sağlık kurallarına, her masanın tasarımına gösterdiğimiz özenle KARAKÖYÜM’de yemek yemeyi daha da zevkli bir boyuta taşıdığımıza inanıyoruz. Biz kendimizi evimizde konuk ağırlar gibi hissederken, sizlerin de aynı içtenlikle kendinizi evimizin konuğu hissedebilmeniz tek dileğimiz..

KARAKÖYÜM’de günün her saati için uygun lezzetler bulabilirsiniz. Öğlen yemeklerinde Karaköy ve çevresinde çalışan ve iş ortamından uzaklaşarak dinlenmek ve doymak isteyenler için hızlı ve lezzetli seçeneklerden oluşan günlük mönüler, öğleden sonra ise lezzetli tatlı seçenekleri ve sıcak-soğuk içeceklerle birlikte kültürel zenginliği izleyerek dinlenmek isteyenler için her gün taze olarak sunulmaktadır. İş çıkışı eve gitmeden önce mutlu saatler geçirmek isteyen çalışanlara KARAKÖYÜM Bar hizmet vermektedir. Akşam yemeklerinde ise gece ışıkları eşliğinde sıcacık anılar için sunulan çok özel mezeler, salatalar, alkollü-alkolsüz içecekler, şık ana yemekler ve her saatte çalan ve sohbeti engellemeyen hafif bir müzik..

KARAKÖYÜM 50 kişilik terası ve terasla aynı manzaraya sahip 20 kişilik iç mekanıyla toplam 70 kişi oturma kapasiteli bir mekan. Arkadaş toplantılarınız, doğum günü-yıldönümü-evlilik gibi özel kutlamalarınız, iş yemekleriniz için seçtiğinizde tüm ekibimizle sizleri mutlu edeceğimize inanıyoruz.

Büyük kentin yorucu çalışma ortamından, trafiğinden, gürültülü mekanlarından, günün stresinden uzaklaşıp; kentin güzelliklerine yoğunlaşarak, anlatabileceğiniz-dinleyebileceğiniz tınıda müzik sesiyle, içkinizi yudumlamak istemez misiniz?

Günün her saatinde KARAKÖYÜM’de sizi bekliyor olacağız..

X