Karaköyüm kurallar içinde açık…

10 Haziran 2021
→ Devamı

Uzun süreyi evlerde geçiren tüm dostlarımız için kapılarımız açık. Sevdiklerimizi, dostlarımızı özledik, özel günlerimizi kutlayamadık. Sınıf arkadaşları, eski dostlar buluşamadı. Nişan, nikah yemekleri ertelendi. Karaköyüm  rezervasyon taleplerinizi bekliyor.

Karaköy’de 18 yıl geçirdik.. “Paket” ve “Gelal” ile direniyoruz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

14 Aralık 2020
→ Devamı

2002 yılının Aralık ayında Karaköy’de ilk soframızı kurduğumuzda civardaki ilk lokantalardan biriydik… Yıllar içinde çevremizde pek çok yeni yer açıldı; bizim de misafiri olduğumuz, yemeklerini, yaklaşımlarını, servislerini beğeniyle takip ettiğimiz pek çok Beyoğlu işletmesi…

Geçtiğimiz sene pandemi nedeniyle çoğunun kapılarını kapattığına şahit olduk. Yüreğimiz burkuldu. Ayakta kalmaya çalıştık, direndik.

Bugün, 18. yılımızı kutlarken içimiz bir yandan buruk. Bir yandan da paket servis dönemine geçtiğimizden bu yana yemeklerimizden vazgeçmeyen, bizi takip eden, siparişleriyle bizi destekleyen, ayakta kalmamızı sağlayan herkese müteşekkiriz. Sizlerin dayanışması ve desteği sayesinde 19. yılımızı hep birlikte, Karaköyüm terasında, manzara karşısında kutlamayı umuyoruz.

Paket servis için bizi arayın!

6 Aralık 2020
→ Devamı

Salgın tedbirleri kapsamında 2020 Aralık ayı boyunca yalnızca paket servis hizmeti vereceğiz. Günlük mönüler için lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Sağlıklı günlerde yeniden buluşmak ümidiyle!

Karaköyüm’de Güzel Bir Doğum Günü

21 Ağustos 2017
→ Devamı

Karaköyüm’de bu gece yine keyifli bir akşam vardı. Misafirlerimiz müzik ve harika manzara eşliğinde doğum günü kutladılar.

Mutluluğa İlk Adım

8 Haziran 2017
→ Devamı

Didem ve Murat evlilik yolunda ilk adımı attılar. Karaköyüm olarak bu mutlu günde birlikte olmaktan keyif aldık. Mutluluğunuz daim olsun sevgili Didem ve Murat.

 

Sürpriz Program!

26 Mayıs 2017
→ Devamı

Bu gece sürpriz program yaptık. Kerim ve Selim Altınok

Bu gece sürpriz program yaptık. Kerim ve Selim Altınok..#manzara #yemek #karaköy #karaköyüm #beykentüniversitesi #gastronomi #aşçılık #esatözata #2017mezunları

Posted by Karaköyüm Restaurant on Thursday, May 25, 2017

X